MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Dress 15781049
nr 1578 1049
DRESS
Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, size: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin,
Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, storlek: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin
4000
SEK 1100
Monday November 13 2023
at 16:49:00
100 kr
150 kr
(RESERVE NOT MET)
200 kr
250 kr
(RESERVE NOT MET)
300 kr
350 kr
(RESERVE NOT MET)
400 kr
450 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
800 kr RESERVE NOT MET)
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren